Ми передзвонимо вам самі!!

Ім'я

Заповніть це поле

Номер телефону

Заповніть це поле

Текст повідомлення

Заповніть це поле

Час дзвінка

  • сьогодні
  • сьогодні
  • завтра
  • дата
Як купити

ЖК Adamant – зразок бездоганної міської архітектури

Висотний житловий комплекс Adamant зводиться по унікальному інженерному плану. Поверхове планування дозволило зробити проекти житлових площ різноманітними і неповторними. 1-кімнатні проекти нетипові і піддаються дизайнерському переплануванню. З однієї кімнати можна отримати кілька корисних, функціональних зон – загальну кімнату і спальню або робочий кабінет.
Adamant робить розкішну пропозицію усім, хто мріє купити квартиру, що нагадує заміський котедж. Двоярусні планування з декількома спальнями, містким гардеробом, сходами і власною терасою відкривають вид на архітектурний фьюжн столиці, в якому сплелися старовинні і інноваційні будови.
Проект природньо і делікатно влився у складну архітектурну композицію Солом'янського району, щоб запропонувати кожному купити квартиру в Києві європейського зразка від провідного забудовника з великим досвідом зведення житлових і комерційних будівель.
ЖК Адамант – зручні планування для бізнесу

Продаж квартир для нового, повного комфорту життя – не єдина пропозиція комплексу. На першому поверсі розмістилися просторі площі для обладнання офісів, магазинів, косметологічних кабінетів, аптек. Зручне розташування поблизу від центру Києва відкриває всі умови для успішного ведення бізнесу.
Купити власне паркувальне місце в комплексі – вигідне рішення для автовласників. Ви можете обрати найбільш зручне машиномісце серед десятків запропонованих варіантів.

Підписатись на новини

Ім'я

Заповніть це поле

E-mail

Заповніть це поле

Вигідні умови купівлі житла від забудовника

Купівля при 100% оплаті:
  • термін сплати становить 3 банківських дня з моменту укладення договору;
  • ціна нерухомості незмінна за винятком зміни її площі за паспортом БТІ.
Купівля в розстрочку:
  • мінімальна сума першого платежу – 30% від вартості;
  • сплата першого платежу – 3 банківських дні з моменту укладення угоди;
  • щомісячні періодичні платежі;
  • дострокова оплата за бажанням покупця без штрафів і санкцій.

Кредит
Надзвичайно привабливі кредити у ЖК “Adamant” до 20 років!
Будівельна компанія “Geos” спільно із “Глобус Банк” пропонує кредитування для фізичних осіб. Термін кредитування можливий від 1 до 20 років. Під зручну відсоткову ставку на перший рік у розмірі 5,9% в гривні.
Програма цільового роздрібленого кредитування “Житло в кредит” має 2 варіанти кредитування. Вони залежать від Вашого вибору відсоткової ставки, кількості років на яку Ви хочете розбити платежі, а також власного внеску.
Всі подробиці про придбання квартир в кредит у ЖК”Adamant”, а також запис на індивідуальну консультацію Ви можете отримати за номером телефону: +380 (44) 227 04 04
Власна квартира з кредитами від БК “Geos” стала ще доступнішою!

 
Поділися з друзями!

Ми в соціальних мережах

0